Základní informace

 

Prostředí školy

Mateřská škola Creative Kids byla založena v roce 2010 v Brně-Králově Poli na ulici Poděbradova 127 v rodinném domě s velkou zahradou. Od roku 2016 je také na ulici Štefánikova 35 v krásných zrekonstruovaných prostorách. Obě školy jsou nedaleko parku Lužánky.


Aktivity

Činnostmi v mateřské škole Creative Kids podporujeme kreativitu, hravost a chuť objevovat. K růstu intelektuálních a tvůrčích schopností a rozvoji talentu Vašich dětí nabízíme pestré aktivity, denně např. pohybová, výtvarná, dramatická výchova nebo pravidelné mimoškolní plavání, jízda na koních, návštěva divadla, tematické výlety apod. V mateřské škole Creative Kids je hlavním komunikačním jazykem čeština. Angličtině se denně učíme přirozenou a zábavnou formou. Program je určen dětem všech národností od 2 let věku. Kapacita školy umožňuje maximálně individuální přístup ke každému dítěti.

 

Strava

Mezi další kvalitní služby, které bereme jako samozřejmost, patří vyvážená zdravá strava, připravována speciálně pro děti předškolního věku. V případě jakýchkoliv individuálních požadavků (např. vegetariánství, bezlepková, bezmléčná dieta apod.), rádi zabezpečíme plně vyhovující stravovací režim. V rámci pitného režimu jsou dětem nabízeny neslazené nápoje.

 

Zdravotní prohlídky

V případě Vašeho zájmu jsou dětem poskytnuty pravidelné prohlídky u předních odborných lékařů (pediatr, psycholog, logoped), kteří dohlížejí na správný vývoj každého dítěte.

 

Denní hlídaní

Na Vaše přání zajistíme hlídání dítěte mimo otevírací dobu školky, včetně víkendu i svátků.

 

 


ÚVOD
O NÁS
PROGRAM
PŘIJETÍ
CO SE DĚJE V CREATIVE KIDS?
BLOG
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
REFERENCE
KONTAKT


MŠ Creative Kids
Poděbradova 127
Brno Královo Pole, 612 00
otevřeno: 6.30-17.00

Štefánikova 35
Brno-Královo Pole, 602 00
otevřeno: 7.30-17.00

Tel: +420 605 750 270
Email: info@creativekids.cz
Web: www.creativekids.cz
Máte otázky?
Přejete si kontaktovat?
Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
Nevyplňujte email:

Najdete nás na síti
Ochrana osobních údajů a dat v Creative Kids
Mateřská škola Creative Kids je správce osobních údajů a dat, které v souladu se svou činností zpracovává. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet k pověřenci GDPR prostřednictvím datové schránky. Veškeré fotografie, obrazové a zvukové záznamy na tomto webu jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dětí.