Reference

 

 

Od první návštěvy Creative Kids jsme věděli, že jsme našli pro naši Ellen přesně to, co jsme hledali: opravdový a autenticky lidský přístup k dětem, pochopení dětského světa, respekt k dětské duši a především čistou radost z toho, že s dětmi tráví čas každý den.
Postupně jsme si všímali, jak dobře v Creative Kids znají každé dítě a jak s ním budují opravdový vztah, odpovídající tomu, jaké dítě je. Mezi dětmi, personálem a rodiči byla obrovská důvěra. Kromě toho v Creative Kids poskytují širokou škálu aktivit, aby si každé dítě mohlo vybrat podle svého založení.
Ale především: Děti v Creative Kids jsou šťastné deti, jsou své a užívají si čirého dětství. Přesně to bylo pro nás při výběru školky nejdůležitější.
Děkujeme za krásnou zkušenost přejeme Creative Kids hodně dalších šťastných dětí a spokojených rodičů, jako tomu bylo v našem případě.

 


Marie Kotajšová, Andalúzie

 

 


 

Naše dcera Elenka strávila v Creative Kids tři roky. Po předchozí špatné zkušenosti z jiné mateřské školky jsem hledala školku , která nám nabídne aktivní prostředí a přátelský kolektiv dětí. V období, kdy jsme byly s Elenkou spolu doma, chodila plavat, na gymnastiku, zpívat a tančit a na tyhle aktivity mohla v Creative Kids plynule navázat a naučit se ještě spoustu dalších věcí.  Jsme rádi, že jsme zvolili tuhle školku, protože splnila veškerá naše očekávání. 

Přátelské prostředí, vstřícnost, respekt a široká škála nejrůznějších aktivit a výletů, které Creative Kids nabízí, jí pomohlo se s novým prostředím velmi rychle sžít.

Její tři roky strávené v Creative Kids pro ni byly velmi inspirující, zábavné a šťastné. Elenka je dnes samostatná holčička, která nemá problém ukázat co umí. Je kamarádská ke všem dětem, bez rozdílu pohlaví a věku. 

 

Děkujeme panu řediteli Morbacherovi, Jitce a celému týmu Creative Kids, za tři roky plné aktivit, zážitků, zkušeností, zábavy a za nesčetná prázdninová dobrodružství. Byla to jízda!


PS: Těšíme se na další spolupráci. Naše mladší dcera už začíná chodit.


Kateřina Sehnalová a Ing. Jaromír Janáček, Brno Královo Pole

 


 

Na letni primestske tabory Creative kids jsem nahodou narazila pri hledani letniho programu pro nasi dceru. Zijeme v zahranici a mala mluvi hlavne anglicky, chtela jsem misto, kde si nejen uzije leto a pozna nove kamarady, ale i se rozmluvi cesky. Nikdy jsem netusila, ze Creative kids takto prekona me ocekavani. Zkusim to shrnout v nekolika bodech:

 

prostredi:

krasna skolka s obrovskou zahradou, moc mile pani ucitelky a harmonicke prostredi. Vickrat jsem prisla pro dceru driv a nasla deti jak si na zahrade s pani ucitelkou zpivaji a nebo hraji hry.

 

program:

kazdy tyden ma jinou tematiku a leto plne zazitku se opravdu splnilo. At uz krasne vylety (piratsky den na lodi, vylet na koupaliste, stezka bosou nohou a jine), nebo to jakym zpusobem byly deti seznameny s ruznymi povolanimi a vyzkousely si je. Mala chodi domu stastna a plna dojmu

 

co jsem necekala:

Mala se rozmluvila cesky behem prvnich dvou tydnu, konecne se domluvi s dedeckem cesky. Velmi se mi libi, jak vedou deti k samostatnosti a kreativite. A hlavne je poznat, ze pan Morbacher a pani ucitelky delaji svoji praci s laskou a tresnickou na dortu jsou krasne fotky ze vsech dobrodruzstvi a vyletu. No a ja jsem jedna spokojena mama, protoze moji male se o letnim primestskem tabore i zda.

 

Jitka Cervinkova, Kuvajt

 


 

Dobrý den pane řediteli,

 

chci  Vám napsat moje dojmy ze sportovního dopoledne, které jste se rozhodli strávit na našem hřišti Rosnička.

 

Tři paní učitelky spořádaně přivedly skupinu dětí a ihned začaly děti připravovat na sportovní výkony. Velký dojem na mě učinila rozcvička, kterou samostatně vedly děti. U mateřských škol věc nevídaná. Mám srovnání s jinými školami, např. s prvním stupněm ZŠ.  Ani tam jsem nezaznamenal něco podobného.

 

Překážkový běh zvládli i ti nejmenší a s velkou radostí si ho několikrát zopakovali. Velkým  překvapením byly pro mě výkony dětí ve skoku do dálky, které odpovídaly daleko starším dětem. Pohybové schopnosti i těch nejmenších dětí mě uchvátily, protože běh okolo hřiště zvládly bez potíží, a se zájmem.

 

Na závěr si děti zaházely míčkem, opět s výkony nad průměr, který na hřišti vidím u jiných škol. Průběh sportovní činnosti byl pečlivě zaznamenáván fotografkou. Na závěr si děti užily sprchu vody z hadice, sice studenou, ale o to s větší radostí.

 

Píši Vám hlavně proto, že jsem byl velmi potěšen přístupem učitelek k dětem. Znám dobře prostředí mateřských škol a uvědomil jsem si hned rozdíl mezi vaší školou a ostatními. Oslovení dětí „kamarádi“ charakterizuje vztah vašich učitelek k dětem. Na každém kroku bylo vidět, že mají děti rády a že děti jim to vrací. Viděl jsem, že učitelky nepromarnily ani jednu příležitost ke zvýšení znalostí a schopností dětí. Dětem se věnují v nejdůležitějším období, kdy se člověk tvoří a formuje pro celý život.

 

Mám rád profíky, kteří mají rádi svou práci a jsou dokonalí. Byl jsem potěšen profíky z vaší školy a byl bych rád, kdybyste se někdy rozhodli zase naše hřiště navštívit.

 

Milan Král, hřiště Rosnička

 


 

Ahoj všichni kdo hledáte školku pro své dítě!

Naše dcera Kristýnka strávila v Creative Kids čtyři roky během kterých prošla obrovskou proměnou osobnosti v jednom z vývojově nejdůležitějším období života. 
Kristýnka byla zejména z počátku velmi fixovaná, zatvrzelá a odtažitá a při nástupu do školky jsme měli nemalé obavy jak bude změnu prostředí vnímat. V prvním roce se bála vystoupit i na uzavřené besídce školky. Každou takovou situaci oplakala. Postupem času se z ní ale díky aktivitám ve školce, nesčetným výletům, menším skupinkám a dostatku pozornosti ze stran vychovatelek stala silná osobnost. Osobnost, která se nebojí být kreativní, být spokojená sama se sebou, šťastná v kolektivu a sebevědomě ukazující to co umí i před cizím publikem. 
Co je ale na školce Creative Kids ještě zajímavější je způsob komunikace s dětmi a výchova dětí k něčemu, co se z naší společnosti postupně vytrácí. Respekt k autoritě, kamarádství, vzájemná úcta a slušnost při zachování sebevědomé, týmové i samostatné osobnosti. 
Je až s podivem jak se děti ve školce chovají k sobě, k vychovatelům, k cizím lidem a s jakým zájmem dělají v podstatě všechno. 
Nepochybujeme, že se základem z Creative Kids čeká naše dítě dobrý start do školy a dalšího života. Školka nasadila ve výchově Kristýnky vysokou laťku a bylo hodně těžké se rozhodovat kam pokračovat na základní školu. :) 

PS: Možná Vám v referencích chybí i nějaká kritika. Buďte v klidní, negativních momentů bylo tak málo že si po pravdě na žádný ani nevzpomenu :) 

Moc děkujeme za to, že Vám naše děti nejsou lhostejné . Byla to skvělá volba. 

 

Ing. Robert a Dagmar Gálovi, Brno

 Chtěla bych touto cestou poděkovat školce Creative Kids za entusiasmus s jakým se věnují dětem. Děti mají denně bohatý barvitý program. Týdny jsou tematicky zaměřené. Témata jsou promítána do celodenního programu a přizpůsobovaná dětem úměrně věku včetně nejmenšího oddělení. Děti mají možnost volby řady kroužků, které jsou velmi kvalitně obsazeny z pozice lektorů. Každý týden je celodenní výlet, který je přizpůsobován týdnímu tématu nebo ročnímu období. Angličtina je vyučována hravou formou, velmi atraktivní pro děti, které získávají positivní vztah k jazyku. Pokud mohu porovnat, efekt plně nahradí dětskou výuku třeba formou metody Helen Doron. Školka dbá na všestranný rozvoj dětí a individuálně se přizpůsobuje potřebám jednotlivce. 

Jako jedna z mála školek Creative Kids vychází vstříc i dětem s dietními omezeními ve stravě (což nebyl sice náš případ), ale pro řadu rodičů je tento faktor velmi limitující při zajišťování předškolního zařízení. Prostředí je velmi příjemné, estetické a zcela přizpůsobené potřebám dětí. Velmi positivně bych hodnotila i celoroční provoz včetně prázdninových měsíců. Díky starším dětem mám srovnání s různou (bohužel i hrůznou) úrovní státních školek a přístup Creative Kids je skutečně ojedinělý. 

MUDr. Eva Hlaváčková, Brno Žabovřesky

 Máme šestiletého syna. Tři roky chodil do školky Creative Kids. Důvod pro nástup do prvního ročníku školky byl pragmatický, státní školka neměla pro našeho kluka místo a manželce končila rodičovská dovolená, tak jsme hledali alternativu, která by pro nás byla přijatelná z hlediska nákladů a dojíždění. Přístup školky, množství kulturních, sportovních a společenských aktivit, nejrůznějších výletů a zážitků a především naše usměvavé a spokojené dítě rozhodlo, že budeme pokračovat i v dalších dvou letech v Creative Kids. Poslední, předškolní rok pak byl pomyslnou třešnickou na dortu, syn byl skvěle připraven na talentové zkoušky na soukromou základní školu a uspěl, a to vše bez drilu, s přirozenou touhou učit se nové věci, zábavnou a nenásilnou formou, s úsměvem na rtech. Tuto školku rozhodně doporučujeme. Děkujeme!! 

 

Holečkovi, Brno Medlánky

 

 
Letos jsem se synem Tomem absolvovala maraton zápisů do 1.třídy. Maraton, protože oběhnout ve dvou dnech 4 základní školy v omezeném čase kvůli nekonečným frontám (silné ročníky 2008,2009), byl opravdu výkon. Ve všech školách jsem slyšela pouze věty typu " nespoléhejte se na to že Toma přijmeme, máme kapacitu naplněnu spádovými dětmi, podejte si přihlášku raději i jinde... " (hlásila jsem syna záměrně na nespádové školy, z důvodu nevyhovující školy spádové) Na druhou stranu jsem ale od učitelek slyšela i potěšující zprávu, že Tom je velice šikovný, že zvládá naprosto vše co se po něm u zápisu požadovalo, je komunikativní a že takového žáčka by rádi měli právě u nich v první třídě. Následovaly dva týdny nervů a čekání na výsledky. Nakonec se mi ředitelé a ředitelky škol začali sami ozývat s tím, že ačkoliv je Tom nespádový a ačkoliv pořadové číslo (kolikátý v řadě se dostavil k zápisu) bylo mnohdy velmi vysoké (díky maratonu ve frontách), tak po naplnění tříd spádovými dětmi zbylo pár míst pro nespádové a Toma jakožto dítě s velmi vysokým hodnocením u zápisu přijímají a abych jim potvrdila že právě na jejich školu nastoupí. A tak se stalo, že Toma přijali na všechny čtyři základní školy (Gajdošova, Kuldova, Zemědělská, Milénova) a my s manželem měli nyní už příjemnější starosti, kam nastoupí. Jsem přesvědčená, že obrovskou zásluhu na tom, jak skvěle byl k zápisu připravený mají učitelé ze školky Creative Kids, protože zábavnou a nenásilnou formou při každodenních činnostech dětem předávají informace a poznatky ze všech možných oblastí a tím jim neuvěřitelně rozšiřují všeobecný přehled. Jsem ráda, že jsme se s manželem rozhodli Toma v posledním předškolním roce přihlásit do Creative Kids, protože se nám toto rozhodnutí vrací každý den v podobě šťastného, šikovného, zvídavého dítěte, které v budoucnu nebude mít problém komunikovat s okolím, obhájit si svoje názory a prosadit se. Patří vám velké díky Creative Kids :-)

 

J. Lindušková, DiS., Brno

 

 Rok prožitý se školkou Creative Kids hodnotím jako jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Byl to vstup do neznáma, byť na pozitivní reference, opuštění stávajícího prostředí státní školky, spolužáků, nutnost hrazení školného, dojíždění. Na druhou stranu jsme chtěli vychovat samostatného předškoláka a následně školáka, který bude mít den ve školce naplněný rozmanitými aktivitami, které budou posouvat jeho schopnosti. V Creative Kids je totiž třída speciálně pro děti starší, připravující se na školu. Není tedy pouze soukromým zařízením, které pečuje o děti, které z hlediska věku nedosahují na státní školku. Dále musím vyzvednout individuální péči o každé dítě, partnerskou komunikaci s dítětem i rodičem, výlety každý týden, zimní lyžařský kurz, letní škola v přírodě i každodenní zájmové kroužky (plavání, zumba, gymnastika, zpívání, v zimě solná jeskyně), besídky. Za celou naši rodinu, včetně dvou starších dětí a prarodičů, chci poděkovat za péči o našeho nejmladšího, za společné zážitky a popřát všem učitelům – zejména panu řediteli Morbacherovi, Jitce, Šárce a Anetce - spoustu dobrých nápadů a elánu při práci s „jejich“ dětmi.

 

MUDr. Iva a Jarek Laštůvkovi, Kuřim

 

 
Creative Kids je školka, která dýchá skutečným a přirozeným životem ve kterém má každé dítě své místo, kde čerpá spoustu inspirace a chuti do svého budoucího života, radost z poznávání a vzdělávání. Dcera Dominika, která Creative Kids navštěvovala od 3 do 6 let je toho důkazem. Z opatrné holčičky se stala moc šikovná a veselá mladá slečna s obrovskou chutí rozvíjet své dovednosti a vědomosti, dobrosrdečnost a upřímnost je pro ni samozřejmostí, je si vědoma své individuality a respektuje individualitu ostatních. Není zkrátka pouhé „stádové zvíře“ a z toho mám upřímnou radost. Díky především panu Morbacherovi a Jitce za jejich inteligentní přístup k dětem, kterým jsou více než skvělým vzorem.

 

Ing. M. Holoubková, Bílovice nad Svitavou

 

 
Pane učiteli, hlavně Vám chci poděkovat, že jste Lucinku vzal do školky. Jsem velice šťastna, že se Lucince u vás ve školce moc líbí a hlavně vám všem chci poděkovat, že za tak krátkou dobu si Lucinka u vás zvykla a hlavně je zase šťastna, spokojena holčička bez stresu, těší se pokaždé do školky a dělá pokroky ;-) Opravdu díky bohu, že máme v Brně takovou školku a na jednu stranu jsem teď šťastna, že nás do státní MŠ od září nevzali, že má Lucinka možnost navštěvovat vaši školku. 
Vždycky když si pro Lucinku dojdu do školky, tak mě u srdce zahřeje krásna pohoda a úsměv všech ve školce a hlavně stále se smějící dětičky a to i v 17hod. Pro nás je vaše školka ohodnocena 1* A těší mě, že stravování je zaměřeno na zdravou výživu, což v jeslích a ve státní školce nebylo. Velké díky vám všem ve školce.

 

Z. Haferová, Brno

 

 
Creative Kids je úžasná nadčasová školka s krásným a funkčním zázemím, velkou zahradou s trampolínou, pískovištěm, houpačkami, skluzavkou...a hlavně se skvělými vychovateli, co mají plnou hlavu nápadů a rozhodně se s nimi děti nenudí:o) Dcera chodí ze školky spokojená, plná zážitků a nápadů, miluje taneční a hudební kroužek, výlety na koně, plavání, do galerií, ve 3 letech bez mého přičinění počítá, zpívá, tančí, poznává písmena a k mému úžasu mluví doma sem tam anglicky...úžasné! Ani stravě dětí se zde nedá nic vytknout, je pestrá, už jen ten fakt, že na svačinu se zde pečou často domácí buchty či koláče, je naprosto jedinečný... Nemohla jsem zvolit lépe a už teď je mi jasné, že přechod do státní školky a loučení s milovanými učiteli a kamarády určitě obě opláčem.

 

MUDr. T. Polášková, Kuřim

 
Milá školko Creative Kids! Chci vyjádřit velké díky všem učitelkám Creative Kids, zejména Jitce, Šárce a panu řediteli Morbacherovi za to, že našim dětem věnují velkou pozornost, péči a učí je všemu potřebnému do života. Moje dcera Viktorka se dostala na ZŠ Bakalovo nábřeží (cca 170 uchazečů na tři otvírané třídy) a já věřím, že ji přijali díky perfektnímu předškolnímu vzdělání školky Creative Kids. A zkoušku z angličtiny zvládla bravurně opět díky Creative Kids. Myslím, že lepší školku jsme si nemohly vybrat. Školku Creative Kids mohu doporučit všem rodičům, kterým záleží na dobrém vzdělání a slušném jednání. Děkuji.

 

B. Blowersová, Brno - KrPole

 
Mateřskou školku CREATIVE KIDS mohu ve všech směrech maximálně doporučit. MŠ je vybudována v rodinném domě s krásnou a prostornou zahradou se vzrostlými stromy a atraktivním hracím prostorem. Zájmové aktivity jsou dobře promyšlené a kombinované, aby si každé dítě našlo svou oblíbenou činnost. Veškerý personál je velmi vstřícný a komunikativní k rodičům a plně respektuje dítě, které si potom toto místo rychle oblíbí a jeho vstup do MŠ probíhá zcela bez problémů.

 

M. Lukscheider, Rozdrojovice

 
Ráda bych napsala pár řádků o školce Creative Kids a svěřila se s dojmy, co ve mě i synovi zanechala. Školku navštěvoval můj tříletý syn Tomáš od konce února. Nejprve mne velmi zaujaly prostory, kde se vlastně školka nachází. Krásné prosředí uzpůsobené pro hru a zájmy dětí od malinkých dětiček až po zhruba předškoláky. Děti mají možnost se různě realizovat po všech stránkách. Zároveň je celé vybavení školky velmi pěkně pojato. Ve školce panuje úžasná nálada a je to vidět i na dětech. Zahrada, která je součásti domu se opravdu povedla. Děti mají možnost se na ní skvěle vyřádit. Od houpaček, pískoviště, skluzavky, bazénku a dalších hračiček, je možnost dalších různých aktivit. O děti se starají opravdu vyborný tým lidí. Pan učitel a paní učitelky jsou velmi hodní, s dětmi si výborně rozumí. Od doby, co můj začal navštěvovat tuto školku, udělal veliký pokrok jak v komunikaci ale i v dovednostech a naučení mnoho věcí. Jsem velmi ráda, že jsme měli možnost školku Creative Kids navštěvovat a nedáme na ní dopustit. Vřele mohu doporučit i pro další rodiče a děti, které chtějí mít o své dítě skvěle a zodpovědně postaráno a ještě se naučí spoustu zajimavých věcí. Pokud to půjde, rádi se vždy příjdeme podívat a i využít možnosti strávit čas třeba přes prázdniny.

 

A. Stepková, Brno – Ponava

 
Creative Kids byla první školka, do které Gábinka ve svých třech letech nastoupila. Předtím byla pouze jednou týdně na tři hodiny v miniškoličce. Bála jsem se, jak to budeme obě zvládat, protože jsem ve stejnou dobu nastoupila i do práce. Byla to pro mě velká úleva, když jsem zjistila, že Gábinka nemá s chozením do školky větší problémy (neplakala, neříkala, že se jí nechce). Protože je Gábinka zvídavá, velkým přínosem pro ni bylo, že učitelé se dětem hodně věnují a vysvětlují. Mají chuť s dětmi diskutovat a udělají si čas na děti i jednotlivě. Myslím si, že takovou péči si dítě ve třech letech určitě zaslouží. Nyní už Gábinka chodí do státní školky (z finančních důvodů). Jsem ráda, že alespoň na 9 měsíců mohla být v Creative Kids, protože i když má nyní hodné paní učitelky, zdaleka se jí už nikdo tak nevěnuje a nerozvíjí její dovednosti.

 

Ing. J. Kalinová, Brno - Řečkovice

 
Ráda bych se podělila o několik poznatků z docházky svojí dcery do MŠ Creative Kids. Karolínka začala navštěvovat školku ve třech letech. Byla dítě, které je fixované na matku, nemá rádo změny a s cizími moc nekomunikuje. Ranní loučení nebývalo příliš pohodové. I přes počáteční potíže však dokázali vždy „tety a strejda“ ve školce Káju zabavit, rozptýlit a zaujmout opravdu nevídaným způsobem. Přístup k jejich práci, k tomu co dělají, ale hlavně s jakým zápalem, elánem, kreativitou, trpělivostí a nadšením to dělají, je úžasný. Kája za několik málo měsíců ve školce dospěla, začíná být sebevědomá a nebojácná, umí spoustu písniček a plynule přechází z anglické písničky do české. Starší dcera absolvovala klasickou státní školku a pro srovnání jsou dva roky tam jako dva měsíce v Creative Kids. Z mého pohledu je Karolínčin pobyt ve školce zatím jednoznačně tou nejlepší investicí jakou jsme jí s manželem mohli do života dát.

 

H. Adamcová, Brno – Řečkovice

 

 


ÚVOD
O NÁS
PROGRAM
PŘIJETÍ
CO SE DĚJE V CREATIVE KIDS?
BLOG
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
REFERENCE
KONTAKT


MŠ Creative Kids
Poděbradova 127
Brno Královo Pole, 612 00
otevřeno: 6.30-17.00

Štefánikova 35
Brno-Královo Pole, 602 00
otevřeno: 7.30-17.00

Tel: +420 605 750 270
Email: info@creativekids.cz
Web: www.creativekids.cz
Máte otázky?
Přejete si kontaktovat?
Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
Nevyplňujte email:

Najdete nás na síti
Ochrana osobních údajů a dat v Creative Kids
Mateřská škola Creative Kids je správce osobních údajů a dat, které v souladu se svou činností zpracovává. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet k pověřenci GDPR prostřednictvím datové schránky. Veškeré fotografie, obrazové a zvukové záznamy na tomto webu jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dětí.