Náš tým

 

 

Jaroslav Morbacher

Ředitel, učitel, kouč

Moje praxe obsahuje všechny stupně našeho vzdělávacího systému, od mateřské školy až po univerzitu. Mám zkušenosti se vzděláváním spektra populace od dvou do osmdesáti let. Práce s dětmi předškolního věku je pro mne fascinující dobrodružství, protože se účastním nejvíce absorbujícího období lidského života. Rozhoduje se v něm o tom, kým se člověk stane. Jaký bude po zbytek života. Jestli se naučí využívat maxima svých možností, nebo zůstane v komfortu průměru. Je to smysluplná činnost, plná radosti z objevování!

 

 

 

Lucie Rozsypalová

Učitelka MŠ Štefánikova

Jsem absolventkou střední školy pedagogické a nyní i učitelkou v mateřské škole Creative Kids. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, stejně jako široká škála aktivit, které naše škola poskytuje a to nejen našim nejmenším. Zajímám se o výtvarné, pohybové a hudební činnosti a samozřejmě o způsob, jak je dětem co nejlépe přiblížit a vyzkoušet je. Mým záměrem je dětem usnadnit adaptaci do nového prostředí a pomoci jim všestranně se rozvíjet.

 

 

 

 

Petra Žalčíková

Učitelka MŠ Štefánikova

Život v kolektivu dětí je pro mě nejhezčím stráveným časem. Ve dnech všedních s nimi člověk nezevšední, jelikož každý den je jiný. Při studiu tělesné výchovy a sportu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem věděla, že své pedagogické schopnosti jednou uskutečním v praxi. Období předškolního věku je pro mě fascinující, neboť zde člověk může s dětmi intenzivně pracovat na tom, kdo jsou a pomoci jim ve svobodě toho, kdo chtějí být. Navzájem mezi námi proudí pozitivní energie, kterou dokážeme předat ostatním. Vycházím z různých výchovných metod a dávám prostor osobnosti dítěte pro jeho rozvoj a kreativitu. Jsem ráda, že mohu být jedním z členů týmu Creative Kids.

 

 

Jan Lustyk

Učitel MŠ Poděbradova

Péče o děti mě baví a naplňuje, proto jsem absolvoval studium pro asistenty pedagoga a studium primární logopedické prevence. Je úžasné být u toho, jak se děti každý den učí nové věci. Velice mě motivuje sledovat dětské zapálení pro věc a hlavně radost dětí, když něco nového zvládnou. Práce v mateřské škole Creative Kids mi dává velký smysl, jelikož se zde ve velké míře rozvíjí dětský potenciál. Dětský svět je velmi čistý a upřímný a mým cílem je, aby i takový zůstal.

 


ÚVOD
O NÁS
PROGRAM
PŘIJETÍ
CO SE DĚJE V CREATIVE KIDS?
BLOG
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
REFERENCE
KONTAKT


MŠ Creative Kids
Poděbradova 127
Brno Královo Pole, 612 00
otevřeno: 6.30-17.00

Štefánikova 35
Brno-Královo Pole, 602 00
otevřeno: 7.30-17.00

Tel: +420 605 750 270
Email: info@creativekids.cz
Web: www.creativekids.cz
Máte otázky?
Přejete si kontaktovat?
Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
Nevyplňujte email:

Najdete nás na síti
Ochrana osobních údajů a dat v Creative Kids
Mateřská škola Creative Kids je správce osobních údajů a dat, které v souladu se svou činností zpracovává. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet k pověřenci GDPR prostřednictvím datové schránky. Veškeré fotografie, obrazové a zvukové záznamy na tomto webu jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dětí.