Náš tým

 

 

Jaroslav Morbacher

Ředitel, učitel, kouč

Moje praxe obsahuje všechny stupně našeho vzdělávacího systému, od mateřské školy až po univerzitu. Mám zkušenosti se vzděláváním spektra populace od dvou do osmdesáti let. Práce s dětmi předškolního věku je pro mne fascinující dobrodružství, protože se účastním nejvíce absorbujícího období lidského života. Rozhoduje se v něm o tom, kým se člověk stane. Jaký bude po zbytek života. Jestli se naučí využívat maxima svých možností, nebo zůstane v komfortu průměru. Je to smysluplná činnost, plná radosti z objevování!

 

 

  Anna Planá
Učitelka MŠ Poděbradova

Po studiu střední pedagogické školy jsem věděla, že se chci nadále věnovat práci s dětmi. Tato práce mě baví a naplňuje. Jelikož pocházím z Jeseníků, tak miluji přírodu a hory. Strávila jsem rok a půl jako au-pair v Norsku. Tato zkušenost velmi pozitivně ovlivnila můj dosavadní život a velmi mne posunula, také co se týče anglického jazyka.

V současnosti pokračuji ve studiu na Masarykově univerzitě, obor učitelství pro MŠ a tak jsem ráda, že své poznatky mohu ihned využít i ve své práci. Jsem ráda, že jsem díky Creative Kids našla místo, kam patřím a já mohu zase dětem pomoci najít to jejich.
 

  Mgr. Barbora Petrová
Učitelka MŠ Štefánikova

Vystudovala jsem na PdF UP v Olomouci bakalářský obor učitelství v kombinaci Tělesná výchova a Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání. Poté jsem si zvolila magisterský obor Řízení volnočasových aktivit.

Jelikož má největší vášeň je vztah k dětem a ke sportu, snažím se tyto dvě vášně propojit. Při studiu jsem vedla kroužek pro děti z MŠ, který byl zaměřený na všestranný rozvoj dítěte. V zimní sezóně působím jako instruktorka lyžování. Když jsem dostala možnost pracovat jako učitelka v Creative Kids, byla jsem za tuto možnost vděčná. Naše školka nabízí dětem velmi pestrý program, i co se právě sportovních aktivit týče. Můj sen se mi splnil a mohu říci, že do práce, ale i z práce chodím s úsměvem na tváři.

 

     
 
 

Markéta Čadíková - v současnosti na mateřské dovolené

Učitelka MŠ Poděbradova

Vždy mě bavilo věnovat se dětem. Pedagogickou školu jsem nestudovala, ale svého snu jsem se nevzdala. Proto jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Jsem velice vděčná Creative Kids za možnost zde pracovat. Každé ráno chodím s úsměvem do práce a baví mě se ve volných chvílích dále vzdělávat, co se výchovy dětí týče. Děti jsou pro mě radost, jejich energie a úsměv je pro mě k nezaplacení a jsem ráda, že se mohu podílet na jejich výchově a rozvoji právě v Creative Kids.
 

Lucie Rozsypalová - v současnosti na mateřské dovolené

Učitelka MŠ Štefánikova

Jsem absolventkou střední školy pedagogické a nyní i učitelkou v mateřské škole Creative Kids. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, stejně jako široká škála aktivit, které naše škola poskytuje a to nejen našim nejmenším. Zajímám se o výtvarné, pohybové a hudební činnosti a samozřejmě o způsob, jak je dětem co nejlépe přiblížit a vyzkoušet je. Mým záměrem je dětem usnadnit adaptaci do nového prostředí a pomoci jim všestranně se rozvíjet.

 


 

 

Petra Bartošová - v současnosti na mateřské dovolené

Učitelka MŠ Štefánikova

Život v kolektivu dětí je pro mě nejhezčím stráveným časem. Ve dnech všedních s nimi člověk nezevšední, jelikož každý den je jiný. Při studiu tělesné výchovy a sportu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem věděla, že své pedagogické schopnosti jednou uskutečním v praxi. Období předškolního věku je pro mě fascinující, neboť zde člověk může s dětmi intenzivně pracovat na tom, kdo jsou a pomoci jim ve svobodě toho, kdo chtějí být. Navzájem mezi námi proudí pozitivní energie, kterou dokážeme předat ostatním. Vycházím z různých výchovných metod a dávám prostor osobnosti dítěte pro jeho rozvoj a kreativitu. Jsem ráda, že mohu být jedním z členů týmu Creative Kids.

 

 

     

 


ÚVOD
O NÁS
PROGRAM
PŘIJETÍ
CO SE DĚJE V CREATIVE KIDS?
BLOG
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
REFERENCE
KONTAKT


MŠ Creative Kids
Poděbradova 127
Brno Královo Pole, 612 00
otevřeno: 6.30-17.00

Štefánikova 35
Brno-Královo Pole, 602 00
otevřeno: 7.30-17.00

Tel: +420 605 750 270
Email: info@creativekids.cz
Web: www.creativekids.cz
Máte otázky?
Přejete si kontaktovat?
Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
Nevyplňujte email:

Najdete nás na síti
Ochrana osobních údajů a dat v Creative Kids
Mateřská škola Creative Kids je správce osobních údajů a dat, které v souladu se svou činností zpracovává. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet k pověřenci GDPR prostřednictvím datové schránky. Veškeré fotografie, obrazové a zvukové záznamy na tomto webu jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dětí.