Náš tým

 

 

Jaroslav Morbacher

Ředitel, učitel, kouč

Moje praxe obsahuje všechny stupně našeho vzdělávacího systému, od mateřské školy až po univerzitu. Mám zkušenosti se vzděláváním spektra populace od dvou do osmdesáti let. Práce s dětmi předškolního věku je pro mne fascinující dobrodružství, protože se účastním nejvíce absorbujícího období lidského života. Rozhoduje se v něm o tom, kým se člověk stane. Jaký bude po zbytek života. Jestli se naučí využívat maxima svých možností, nebo zůstane v komfortu průměru. Je to smysluplná činnost, plná radosti z objevování!

 

 

 

Lucie Rozsypalová

Učitelka MŠ Štefánikova

Jsem absolventkou střední školy pedagogické a nyní i učitelkou v mateřské škole Creative Kids. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, stejně jako široká škála aktivit, které naše škola poskytuje a to nejen našim nejmenším. Zajímám se o výtvarné, pohybové a hudební činnosti a samozřejmě o způsob, jak je dětem co nejlépe přiblížit a vyzkoušet je. Mým záměrem je dětem usnadnit adaptaci do nového prostředí a pomoci jim všestranně se rozvíjet.

 

 

 

 

Petra Žalčíková

Učitelka MŠ Štefánikova

Život v kolektivu dětí je pro mě nejhezčím stráveným časem. Ve dnech všedních s nimi člověk nezevšední, jelikož každý den je jiný. Při studiu tělesné výchovy a sportu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem věděla, že své pedagogické schopnosti jednou uskutečním v praxi. Období předškolního věku je pro mě fascinující, neboť zde člověk může s dětmi intenzivně pracovat na tom, kdo jsou a pomoci jim ve svobodě toho, kdo chtějí být. Navzájem mezi námi proudí pozitivní energie, kterou dokážeme předat ostatním. Vycházím z různých výchovných metod a dávám prostor osobnosti dítěte pro jeho rozvoj a kreativitu. Jsem ráda, že mohu být jedním z členů týmu Creative Kids.

 

 

Šárka Vaněčková

Učitelka MŠ Poděbradova

Práce s dětmi mne naplňovala při studiu na střední pedagogické škole i PdF MU, kde jsem se zaměřila na studium hudební výchovy a společenských věd. Už při studiu jsem docházela do MŠ Creative Kids, abych tam pak mohla několik let učit a zažít s dětmi mnoho parádních chvil a velkých dobrodružství. Nyní se při mateřské dovolené těším z hudebních kroužků v MŠ Creative Kids, kde se s dětmi učíme hrát na nástroje, naslouchat si, zpívat a hlavně milovat hudbu v jakémkoliv provedení. Moje záliby jsou teď dcerka Sofie, projekt pro děti Myšák Očko, hra na klavír, kytaru a zpěv a vaření (když mám čas smile).

Můj oblíbený citát: „Každé dítě je umělec. Problém je zůstat umělcem, když vyroste.“ Pablo Picasso

 


ÚVOD
O NÁS
PROGRAM
PŘIJETÍ
CO SE DĚJE V CREATIVE KIDS?
BLOG
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
REFERENCE
KONTAKT


MŠ Creative Kids
Poděbradova 127
Brno Královo Pole, 612 00
otevřeno: 6.30-17.00

Štefánikova 35
Brno-Královo Pole, 602 00
otevřeno: 7.30-17.00

Tel: +420 605 750 270
Email: info@creativekids.cz
Web: www.creativekids.cz
Máte otázky?
Přejete si kontaktovat?
Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
Nevyplňujte email:

Najdete nás na síti
Ochrana osobních údajů a dat v Creative Kids
Mateřská škola Creative Kids je správce osobních údajů a dat, které v souladu se svou činností zpracovává. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet k pověřenci GDPR prostřednictvím datové schránky. Veškeré fotografie, obrazové a zvukové záznamy na tomto webu jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dětí.